6. Sezonda Kuşatmalar, Akınlar ve daha fazlası Warcraft Rumble’da

Bu minik, üç görevli ve eşli maceralarda lonca arkadaşınla birlikte Warcraft’ın efsanevi şehirlerini kuşatacak ve yepyeni ödüllere kavuşacaksın. İlk Kuşatmamız Fırtınayeli, 29 Mayıs’ta başladı! Fragmanı buradan izleyebilirsin!

Bugünden itibaren ilk Akınımız Eriyik Kor ile işleri kızıştırıyoruz! BlizzCon 2023’te duyurulan Eriyik Kor, Warcraft Rumble’daki en zorlayıcı mücadele olacak. Arkadaşlarınla birlik olup yeteneklerinizi, zekânızı ve Minilerinizi Ragnaros ve yardakçılarına karşı test edin. Eriyik Kor, en büyük ödül olan oynanabilir Önder Ragnaros’a giden yolda gitgide güçlenen ödüller de sunacak! Meseleyi bir de Ragnaros’tan dinlemek istersen son fragmanımıza göz at.

Fırtınayeli ve Eriyik Kor, iki haftada bir değişecek. Blogumuzdan daha fazla bilgi edinebilirsin.

Son olarak da Cenarion ailesine yeni bir mini eklemeye hazırlanıyoruz. Yeni mininin çıkışı 7. Sezonda olacak ama yeni Toprak ve Ay büyümüz 6. Sezonda seninle! Her Cenarion Minisiyle oynadığında bu hibrit büyü, muazzam element hasarı veren Akaryıldız ve bölgedeki düşmanları hareketsiz kılıp zehirleyen Dolanan Kökler arasında değişecek.

6. Sezonun geniş bir özeti ve 7. Sezonda seni bekleyen gelişmeler için blogumuza göz at!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir