Üç Usta Analist 3 Altcoin Belirledi: Patlayıcı Ralliler Yapacaklar!

Popüler bir analist, ilk 20’de yer alan bir altcoin üzerinde yükseliş eğilimi olduğunu söylüyor. Bir başka popüler analist Ali Martinez’e göre LDO, kısa vadeli bir boğa sinyali veriyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist ise bir Ethereum rakibi için bu yılın sonlarında patlayıcı bir ralli öngörüyor.

NEAR fiyat tahmini: Yeni zirvelere ilk ulaşanlardan biri olacak!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada kırmızı renk hakimiyeti var. Bununla birlikte analistler, ilerisi için hala umutlu. Bluntz takma adlı popüler analist, lider altcoin Ethereum’un rakibi olan NEAR Protocol’ün (NEAR) şu anda diğer kripto varlıklarından daha iyi performans gösterdiğini söylüyor. NEAR, yazı sırasında piyasada nadir yeşil bölgede olan altcoin’lerden birisi. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Diğer her şey durmuş ve birikmeye devam ederken NEAR’ın yeni zirveler yapmaya devam etmesini seviyorum. Bu varlık şu anda piyasanın lideri konumunda ve kesinlikle yeni zirveler yapan ilk varlıklardan biri olacak.

Kaynak: Bluntz

Bluntz’un sekiz saatlik grafiğine göre, analistin ilk hedefinin10 doların üzerinde olduğu görülüyor. Bu da NEAR’ın mevcut fiyatının yaklaşık %40’ı üzerinde duruyor. Bu arada NEAR yazı sırasında 7,07 dolardan işlem görüyordu.

LDO fiyat tahmini: Altcoin kısa vadeli boğa sinyali veriyor!

Popüler bir kripto analisti Ali Martinez, Tom DeMark (TD) Sequential göstergesinin kısa süre önce Lido DAO’nun (LDO) 3 günlük grafiğinde bir satın alma sinyali sunduğunu söylüyor. Bu doğrultuda analist, “LDO 1,85 doların üzerinde tutunabilirse, 3 dolara doğru toparlandığını görebiliriz!” diyor.

Kaynak: Ali Martinez

Yatırımcılar, önceki 13 çubuğun veya mumun kapanış fiyatlarına dayanarak tokenlar için potansiyel trend değişimlerini tahmin etmek için TD Sequential göstergesini kullanır. Bu arada, LDO yazı sırasında 1,95 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre 54. sıradaki altcoin geçtiğimiz hafta %4,4 değer kaybetti. Bununla birlikte, LDO haha daha analistin belirttiği 1,85 dolar seviyesinin üzerinde duruyor.

SOL fiyat tahmini: Bu altcoin asla kötü bir yatırım değil!

Altcoin Sherpa, Solana’nın (SOL) mevcut değerinden %267 oranında yükselme potansiyeli olduğunu söylüyor. Bu doğrultuda analist, “SOL’a yatırım yapmak bence asla kötü bir fikir değil. Bence bu yıl içinde 500+ dolara çıkacak. 130-110 dolar arası herhangi bir yer hediye olur (henüz bunu beklemiyorum).” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Grafiğine göre analist, kilit Fibonacci seviyeleri olan 138 dolar ve 116 doları olası bir yeniden test için yakından izliyor. Bu arada Solana, son 24 saatte %3,97 düşüşle yazı sırasında 137,8 dolardan işlem görüyordu.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir